TJ JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU - FC CHOTĚBOŘ 1:0 (1:0)

ŽK 1:4

ČK  0:0

TJ Jaroměřice n.R.: Chalupa - Z.Karásek, Matoušek, Kopeček, Urbánek - Ošmera, Novotný, Křivánek, M.Karásek (73' Hambálek) - Rygl, Neumann (88' Melán)

FC Chotěboř:  Kudla - Hanousek, Odvářka R., Hromádka, Čáp - Bělovský (68' Pfeffer), Koutný (84' Šimoňák), Somerauer Martin, Hlaváček Jiří - Odvářka M., Pospíšil (73 Benák)

Minulé kolo jaroměřičtí vyplenili lídra z Havlíčkova Brodu a body chtěli potvrdit i doma. Hosté přijeli s respektem, ale enormní snahou domácí zaskočit a poprvé na jaře bodovat. Herně se jim to určitě podařilo, určitě vyhráli i na šance, ale branku vstřelili pouze domácí. Ale pěkně popořádku. V á. minutě po nedůrazné hře Čápa s Hromádkou se uvolnil Ošmera a přichystal pro Rygla lahůdku, která nešla nedat, 1:0. Chotěbořské to nezlomilo, naopak. Tlačili se před domácí branku. V šanci se objevovil Hlaváček, ale neuspěl. Druhou půli začali hosté opět aktivně a postupně domácí přehrávali víc a víc. Jen ta koncovka...Po gólu volali hlavně šance Hlaváčka  a Bělovského. Oba zaváhali a chotěbořští si ani jeden bod neodvezli.

Trenér Josef Soural: "Šancí jsme si dnes vytvořili co za dosavadní průběh jara. A to ještě venku. Je hřích žádnou neproměnit. Pak se nemůžeme divit, že nebodujeme. Za hru musím hráče pochválit, udělal to i soupeř, ale za to si nic nekoupíme."

Trenér Karel Kolesa: "Očekávali jsme těžký zápas a potvrdilo se to. zatím nejlepší soupeř Po posvícení přichází průjem. Hráli jsme dnes špatně a se štěstím jsme vyhráli. Chotěboř byl zatím nejlepší soupeř se kterým jsme hráli."