FK Pardubice B - FC Chotěboř 2:0 (1:0)

15.02.2014 19:53

Branky: 24', 57' Kakrda T.

Rozhodčí: Jelínek - Kotyza, Bačina

FK Pardubice B: Čihař - Konvalina, Křivka, Baldrych, Fidler - Klátil (68' Jan Růžička), Vágner, Fusek, Vančura - T. Kakrda (63' Partyš), Rydval


FC Chotěboř: Kudla (46' Dobrovolný) - Moravec, Čáp, Ďoubal, Hlaváček Jan (46' Tůma) - Pospíšil (46' Odvářka R.), Somerauer Martin, Odvářka R. (46' Somerauer Marek), Hlaváček Jiří (46' Bělovský) - Hanousek, Šimoňák (70' Hlaváček Jiří)


V dalším přípravném utkání s technicky a kombinačně lepším týmem jsme branku tentokrát nevstřelili. Nutno poznamenat, že vyložených šancí jsme paradoxně měli více než domácí, ale Tomáš Hanousek ani jednu ze svých tří šancí neproměnil. To ale bylo pohříchu vše v čem jsme byli domácím schopni konkurovat. Držení míče, kombinace byla jednoznačně doménou pardubických. Po jednom gólu v každém poločase rozhodli slušné příprávné utkání.


Trenér Josef Soural: "Dobrá konfrontace s kombinačním, technickým soupeřem. Jen mě mrzí chyby při obou brankách a impotence v koncovce. Taky si musíme poradit s malou odvahou hráčů něco zkusit vymyslet, vzít těžší situaci na sebe. To se v dnešním souboji ukázalo na plno. Soupeř byl jinak jednoznačně lepší v kombinaci a ovládání míče."


ze soupeřova webu: https://fkpardubice.cz/news/3251/Rezerva-si-poradila-s-Chotebori.html