FK Humpolec - FC Chotěboř 0:1 (0:1)

01.03.2014 21:42

Branka: 30' Hlaváček Jiří

 

FK Humpolec -

 

FC Chotěboř - Vykoukal (46' Kudla) - Čáp, Ďoubal, Odvářka R., Hlaváček Jan - Pospíšil (59' Somerauer Marek), Somerauer Martin, Hromádka (24' Koutný), Hlaváček Jiří (59' Tůma) - Hanousek, Šimoňák (59' Doležal)

 

 

Souboj účastníků krajského přeboru Vysočiny přinesl svižný, napínavý souboj až do samého závěru. Oba týmy nastoupily oslabeny o některé hráče základní sestavy, domácí po soustředění v Boskovicích. Zápas měl slušné tempo, byl důrazný a samozřejmě přinesl i nedostaky spojené s touto fází přípravy. Hra se víceméně odehrávala mezi oběma šestnáctkami. Jediný gól utkání se zrodil po akci Hanouska, který odcentroval před domácí branku, ale humpolecký brankář nezasáhl přesně a pro dobíhajícího Jiřího Hlaváčka už nebyl problém doklepnou míč mezi tyče.

Ve druhé půli byli aktivnější domácí, ale v touze o vyrovnání nebyli úspěšní. A tak si největší šanci vypracovali fotbalisté Chotěboře. R. Odvářka dobře vystoupil, získal míč a kolmou přihrávkou vysunul do sóla Honzu Hlaváčka, ale ten místo na branku zamířil špatným směrem. Jasná situace skončila kličkováním ve velkém vápně a mizerným zakončením.

 

Trenér Josef Soural: "Jsem s tímto utkáním spokojený, mělo svoje tempo a napínavé bylo až do konce. Plně nám ukázalo co jsme a nejsme schopni zvládnout."