FC Žďas Žďár n.S. B - FC Chotěboř 2:1 (1:1)

16.03.2014 21:25

Branka: Kaplan (PK)

 

FC Chotěboř:

 Vykoukal (46' Kudla) - Somerauer Marek (51' Tůma), Čáp, Ďoubal (25' Odvářka R.), Hlaváček Jan - Pospíšil, Dvořák, Koutný (78' Šimoňák), Hlaváček Jiří (51' Bělovský) - Odvářka M., Kaplan

 

Za nevlídného počasí odehráli chotěbořští předposlední přípravné utkání ve Žďáře n.S. s místním rezervním týmem. Teměř kompletní ( bez kapitána Somerauera Martina a Hanouska, ale už s "hokejistou" Dvořákem) neodehráli povedené utkání, hlavně defenzivní hráči neměli úplně svůj den. Utkání mělo svoje tempo, ale přesto bylo plné nepřesností, nákopů a soubojů. Jen chvílemi se mužstva snažila o kombinační rychlou hru. Domácí častěji. Ti také šli po zásluze do vedení, protože proměnili kolmou přesnou příhrávku (několikátou v zápase). Hosté vyrovnali z penalty Kaplanem po faulu na Dvořáka.

Ve druhém poločase se hosté trošičku zlepšili v přechodové fázi, ale v obou šestnáctkách byli dál nedůrazní. I proto si nakonec domácí vzali vedení zpět. Po přímém kopu z 20 metrů si nešťastně a nešikovně srazil míč do vlastní branky golman Kudla.

 

Trenér Josef Soural:  "Utkání nám zase ukázalo spoustu našich nedostatků, tentokrát zase jiné než minulá utkání :-) Musíme se o dost víc snažit, koncentrovat se na svoje individuální výkony a dál být nároční, hlavně sami na sebe."