FC Chotěboř - TJ Sokol Havlíčkova Borová 1:0 (0:0)

23.03.2014 10:09

Branka: 75' Bělovský

 

Rozhodčí: J. Odvářka

 

FC Chotěboř:

 Kudla (46' Vykoukal) - Čáp, Ďoubal, Odvářka R.(70' Hromádka), Hlaváček Jan (70' Tůma) - Pospíšil (46' Bělovský), Somerauer Martin, Koutný (Somerauer Marek), Hlaváček Jiří - Odvářka M. (70' Dvořák), Hanousek (46' Šimoňák)

 

TJ Sokol Havl. Borová:

Pavel Veselý - Hospodka, J.Veselý, Blažek, L.Kučera - Sobotka, Z.Frühbauer, Němec, P.Kučera - Petr Veselý, Šrámek (Chklubna, Rakušan, Sklenář)

 

Poprvé na přírodní trávě, za chladného deštivého odpoledne a třemošnickém azylu se v generálce střetli chotěbořští fotbalisté s B-třídní H.Borovou. Jak se v úvodu utkání ukázalo právě přírodní povrch a přechod na něj z umělého bude největší problém na začátku jarních odvet. Ikdyž terén nebyl zcela ideální měli s ním "domácí" značné problémy a rozdíl dvou soutěží nebyl prakticky znát. Chotěbořští se sice snažili kombinovat, ale díky podmínkám a vlastním dovednostem se jim hra nedařila. Hosté se proto zbytečně do ničeho velkého nehnali, ale každou možnost k brejku se snažili využít. V první půli bylo na obou stranách po jedné šanci, ale bez brankového využití.

Ve druhé části utkání se postupně projevovala lepší kondiční připravenost domácích, kteří měli opticky navrch, ale ve finální části se jim moc nedařilo. Úspěšní byli pouze jednou když ideální přihrávku Jirky Hlaváčka "uklidil" do odkryté branky střídající Bělovský.

 

Trenér Josef Soural: "Kvituji přírodní trávu, ale jinak mě hráči spíše zklamali. Proti snaživému soupeři jsme hráli pomalu a nepřesně a vlastně jsme si nic moc velkého nevytvořili. Čekal jsem od nich v poslední přípravě mnohem lepší výkon i výsledek. Doufám a věřím, že premiéra proti Brodu bude o 100% kvalitnější po všech stránkách"