FC CHOTĚBOŘ - TJ SAPELI POLNÁ 0:3 (0:1)

17.05.2014 19:37

branky: 2' Padrnos, 64' Fišer, 76' Rychtecký (PK)

rozhodčí: Porubka - Beneš, Tomášek

diváci:: 100

ŽK 0:0

ČK 1:0 (75' Hlaváček Jan)

 

Vykoukal - Somerauer Marek (87' Dočkal), Čáp, Odvářka R., Hlaváček Jan - Pospíšil (75' Koutný), Dvořák (87' Pfeffer), Somerauer Martin, Hlaváček Jiří (87' Bělovský)- Hromádka, Šimoňák (46' Hanousek) 

 Koubek – Šebesta, Rychtecký, Reiterman, Barák – Slezák, Brnický, Vacek, Fišer (80. Cerný), Szabó (71. Lokvenc) – Padrnos (85. Babínek)

 

Hned v úvodu utkání se do vedení šťastně dostali hosté. Vacek za šestnáctkou vystřelil a Padrnos do jeho střely vložil kopačku tak, že se míč odrazil na opačnou stranu branky než na kterou skákal domácí golman Vykoukal. Ještě se ani pořádně nezačalo hrát a hosté tedy vedli. Tento okamžik ovlivnil zbytek poločasu a prakticky i utkání. Zraněními zdecimovaní hosté se zatáhli do obranné ulity a hráli jen to co potřebovali. A to se jim i díky matnému výkonu domácích dařilo. Hlavně první dějství.

V tom druhém, po vystřídání a přesunech na postech se domácí sice víc a častěji tlačili do koncovky, ale opět to nevedlo ke kýženému gólu. Naopak. Po hodině hry se ke slovu dostali opět hosté. Po levé straně pronikl Padrnos a naservíroval loženku Fišerovi, ten nezaváhal. Domácími to otřáslo, protože se nadechovali k závěrečnému náporu. Ránu z milosti jim hosté zasadili čtvrthodinu před závěrečným hvizdem. Po fatální ztrátě Pospíšila unikal opět Padrnos. Finální přihrávku nasměroval na Baráka, kterého na hranici velkého čtverce zastavil nedovoleně Jan Hlaváček. Následoval pokutový kop, červená karta a zvýšení na 3:0 pro hosty Rychteckým.

 

Trenér Josef Soural: "Odehráli opět špatné domácí utkání, ne všichni hráči jsou schopni se poprat s určitými krizovými situacemi. Kondice a nasazení vždy nestačí. Dnes jsme poněkolikáté nestačili fotbalovostí, lepším fotbalovým rozhodováním, řešením situací. Proti "rozbitému" soupeři, který toho už tolik "nanalítá", ale je schopen efektivně vyřešit téměř všechny situace se to opět potvrdilo. Doma, kde se musíme více snažit diktovat hru a soupeř přece jen víc vyčkává a je zataženější se to projevuje dvojnásob. Jsme hodně zklamaní, musíme se hodně zlepšit, hodně poučit. Změny v sestavě určitě příjdou. Soupeř zápas zvládl, protože z minima vytěžil maximum, my jsme byli marní."