FC Chotěboř - Sokol Habry 2:0 (0:0)

02.02.2014 00:18

Branky: 55' Koutný, 90' Hlaváček Jiří

Rozhodčí: Odvářka

 

FC Chotěboř

I.poločas: Kudla-Kohout, Čáp, Moravec, Hlaváček Jan-Pospíšil, Somerauer, Bělovský-Hanousek,Šimoňák,Janda

II.poločas: Vykoukal-Moravec,Čáp, Somerauer, Hlaváček Jan-Pospíšil (60' Bělovský), Kroutil, Koutný, Hlaváček Jiří-Kaplan, Odvářka M

 

Silný vítr, první kontakt s míčem v rámci zimní přípravy to byly hlavní atributy, které ovlivňovaly kvalitu hry chotěbořských fotbalistů. Úvod utkání byl hodně rozháraný, nepřesný, nekvalitní. Postupně se hráči vyrovnávali s danými podmínkami. Výsledkem však byla snad jediná slušnější šance, Hanouskův centr neusměrnil hlavou mezi tyče dorostenec Janda.

Druhá půle začala z pohledu chotěbořských o něco lépe. Míč více putoval mezi hráči po zemi a po pěkné kombinaci přišla i první změna skóre. Postaral se o ni Koutný, který zakončil akci svých spoluhráčů. Pak promarnil obrovskou tutovku M. Odvářka. Skóre se závěrečným hvizdem uzavřel dorážkou do prázdné branky Jiří Hlaváček.

 

Trenér Josef Soural: "Utkání je zbytečné nějak víc hodnotit, poprvé jsme se potkali s míčem a za silného větru to bylo na kvalitě hry i jednotlivých činnostech hráčů hodně znát. Je dobře, že začneme využívat umělý trávník a budeme víc pracovat na herních prvcích."