FC Chotěboř - SK Moravské Budějovice 0:1 (0:1)

20.04.2014 10:19

branka: 6.Stehlík
rozhodčí: Jahoda – Nejedlý, Kuchyňa
delegát: Bajer
ČK  Kaplan (57')
 

FC Chotěboř: Vykoukal - Somerauer Marek (85' Ďoubal), Čáp, Hromádka, Hlaváček Jiří (87' Šimoňák) - Hanousek (52' Odvářka M.), Koutný, Somerauer Martin, Pospíšil (75' Pfeffer) - Kaplan, Dvořák

SK Moravské Budějovice: Klouda – Novotný, Busta, Toman, Veselý, Dušek (83. Švanda), Kyzlink (90. Kabashaj), Kopeček, Stehlík, Pařízek (87. Škoda), Šplíchal (90. Procházka)

 

Domácí nastoupili k dalšímu utkání s touhou prolomit výsledkovou mizérii.  Avšak hned v šesté minutě jejich plány zkomplikoval hostující Stehlík, který využil centr spoluhráče zprava a hlavou poslal svůj tým do vedení, 0:1. Domácím tato skutečnost moc nepomohla, ale dál se trpělivě snažili překonat moravskobudějovickou obranu. Do velkých šancí je hostující defenzíva ale nepoštěla. Za zaznamenání proto stojí jen několik nepovedených střeleckých pokusů z dálky.

Druhé dějství domácí začali opět snahou o korekci výsledku. Hra se přiostřila, přibylo soubojů. Když se domácí nadechovali k náporu, tak po jednom z faulů na domácího hráče se do role mstitele nesmyslně a zcela zbytečně pasoval Kaplan a po hlavičkované se poroučel pod sprchy, ČK. Domácí to nakoplo a s ještě větší vervou se vrhli na soupeře. Výsledkem byli šance Koutného a Pospíšila, které volali po gólu. Ten však do konce utkání již nepadl a tak si snaživí a obětaví hosté odvezli všechny tři body. Domácí počtvrté v řadě neuspěli.

 

Trenér Josef Soural: "Hodnocení je těžší a těžší. Snaha a pohyb už nestačí. Soupeři jsou důraznější, hlavně v šestnáctkách. Musíme z toho rychle ven. Treninková morálka i účast je v pořádku. Ale v utkání nám pořád chybí krok, myšlenka napřed. Musíme najít správné tipy hráčů, kteří si s danou situací dokáží poradit a hlavně se s ní poprat. Hosté byli šťastnější v jedné akci, jinak to bylo na šance vyrovnané utkání."