FC CHOTĚBOŘ - FC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ 0:0 (0:0)

11.05.2014 10:00

 

rozhodčí: Nejedlý - Švehla, Masopust

diváci:130

ŽK 3:2

ČK 1:0 (M.Odvářka 77')

 

FC Chotěboř: Vykoukal - Marek Somerauer, Čáp, Hromádka (46. Pospíšil), R. Odvářka (46' Tůma) - Dvořák (70. Bělovský), Koutný, Martin Somerauer, Hlaváček -  M. Odvářka, Hanousek (80. Šimončák).

FC Spartak Velká Bíteš: Šula - Kopáček, Dvořák, Střecha, Ivančík -  Rozum, Valsa (83. Klusák), Nekuda, Škorpík (90. Láznička) -  Matoušek, Pokorný

 

Za větrného počasí se hrálo průměrné bojovné utkání od vápna k vápnu. Pokud se v šestnáctkách něco dělo bylo to po centrech. Proto se diváci moc nebavili. Domácí první poločas působili ospalým dojmem. Hosté naopak jasně věděli co chtějí. Přijeli s cílem bodovat, zabezpečili obranu a vyráželi do brejků. Defenzivu drželi hlavně Dvořák se Střechou a o ofenzivu se starali převážně Valsa s Pokorným.

Do druhé půli došlo ke dvěma změnám u domácích a ty znamenali alespoň oživení v podobě zvýšeného pohybu a aktivity. Ta vyústila jen ke dvěma pološancím Dvořáka a Hanouska. Za zmínku pak pouze stojí další červená karta domácího útočníka. Tentokrát se poroučel pod sprchy 10 minut před koncem M. Odvářka. Utkání tak dospělo k zasloužené dělbě bodů.

 

Trenér Josef Soural: "Výsledek je zasloužený, protože odráží dění na hřišti. Já jsem však zcela nespokojený s přístupem většiny hráčů, hlavně v prvním poločase. Jestli si někteří hráči neuvědomí co se od nich vyžaduje a co proto musejí udělat budou mít smůlu. Další nepochopitelnou záležitostí je pro mě červená karta pro ofenzivního hráče. "

Trenér František Klusák: "V první půli jsme měli víc šancí. Chotěboř si za zápas vypracovala jen pár závarů. Celkově šlo o remízový zápas"