FC Chotěboř "A" - FC Hlinsko v Č. 2 : 4 (2 : 2)

02.03.2019 17:23

 

FC Chotěboř:

Chalupa – Plíšek (65´Chlad), Janda V. (46´Moravec), Čáp, Hlaváček Jan, Hlaváček Jiří (69´Ledvinka), Somerauer Martin, Voborník, Chlad (45´Bělovský), Hanousek, Odvářka M. (Janda V.)

Připraveni – Moravec, Ledvinka, Bělovský.

 

 

 

Ve vyrovnané první půli šli první do vedení hosté a to již ve druhé minutě, kdy zachytili špatnou rozehrávku z naší obrany a sami před Chalupou se nemýlili. Na tuto branku odpověděl Martin Somerauer o osm minut později, když překonal gólmana hostí po přesném pasu od Honzy Hlaváčka. Hosté si vedení vzali zpět ve 25´, kdy po naší ztrátě na útočné polovině předvedli rychlý a pohledný brejk po levé straně a dokonale rozebrali naší obranu. I na tuto branku jsme rychle odpověděli a ve 27´ Voborník skvěle přenesl hru na Jirku Hlaváčka a ten našel přesným pasem na penaltě Martina Odvářku, který hlavou vyrovnal.

Bohužel druhá půle byla z naší strany špatná. Hned ve 46´ jsme inkasovali po třetí, když vysoký centr do vápna Chalupa v souboji pouze vyrazil k volnému hlineckému hráči na penaltě a ten s přehledem skóroval. I na tuto branku jsme mohli hned odpovědět, ale Hanouskův lob hlinecký brankář na poslední chvíli vyškrábl na roh. Od této chvíle nám nešlo téměř nic. Byli jsme pomalí, nepřesní a výborně hrající soupeř toho s gustem využíval. V poli jsme nestíhali a hosté v 68´ přidali čtvrtou branku. My jsme za druhý poločas předvedli jedinou kloudnou akci, když Honza Hlaváček po levé straně vyvezl míč a přes Hanouska a Somerauera se dostal k Bělovskému, jehož střela těsně minula pravou tyč.