FC ČÁSLAVICE-SÁDEK - FC CHOTĚBOŘ 1:2 (0:2)

27.05.2014 13:31

branky: 62' Plichta - 13',22' Odvářka Martin

rozhodčí: Sláma - Straka, Mička

diváci: 100

ŽK 5:2

ČK 0:0

 

Kružík - Rygl, Zikmund, Lampíř, Plichta - Barák, Čermák, Menčík, Motyčka - Horváth, Kalay

Kudla - Somerauer Marek (81' Tůma), Odvářka R. (46' Hanousek), Čáp, Hromádka - Dvořák, Koutný (46' Pospíšil), Somerauer Martin, Hlaváček Jiří (55' Bělovský) - Kaplan (74' Turek), Odvářka Martin

 

Hosté byli od začátku lepším týmem, paradoxně udeřili z nejméně vyhlížející šance, když dalekonosnou střelu Odvářky pustil Kružík za svá záda. Stejný střelec se prosadil i po skrumáži, ve které domácí zadáci selhali a bylo to o dvě branky. Chotěboř ani poté nepolevila, jenomže další gól nepřidala a po přestávce zdramatizoval zápas povedenou střelou Plichta. Čáslavice mohly vyrovnat v závěru, Horváthův dobře umístěný přímý kop ale skvělým zákrokemvytěsnil Kudla.

 

Trenér Antonín Plichta: "Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli lepší hosté a zaslouženě se ujali dvougólového vedení. Po změně stran jsme se zlepšili my a dali kontaktní branku,ale i přes některé šance jsme v nervózním závěru na bod nedosáhli."

Trenér Josef Soural: "Souhlasím s kolegou. V první půli jsme byli lepší, ve druhé jsme neudrželi míč a domácí zvýšeným pohybem a vstřelenou kontaktní brankou zdramatizovali zápas. Ve druhé půli se však ani na jedné straně další šance neujali, takže vezeme tři body."