Dorost FC Chotěboř - FK Jiskra Heřmanův Městec 5 : 2 (2 : 0)

04.03.2019 13:42

Dnes byl naším soupeřem celek dorostu z Heřmanova Městce,hrající Pardubický krajský přebor.V tomto přípravném utkání jsme byli nuceni udělat několik změn na postech v sestavě díky začínajícím prázdninám a nemocem.Od začátku utkání jsme se snažili o postupnou kombinaci s rychlým přechodem do útočné fáze.Ne vždy se nám to dařilo a to jednak díky soupeři,které byl velmi pohyblivý a napadal naši kombinaci a také nepřesností našich přihrávek.Přesto jsme měli územní převahu.kterou jsme vyjádřili dvěma góly do poločasu.V druhé půli jsme přidali třetí branku a myslili jsme si,že máme zápas pod kontrolou.Přestali jsme hrát a někteří hráči se utápěli v kličkách.Toho soupeř využil ke vstřelení dvou branek.V posledních minutách jsme vstřelili ještě dvě branky a výsledkem 5 : 2 zápas skončil.Zápas hodnotíme do 70 minuty jako povedený,kdy kluci hráli celkem dobrý kombinační fotbal / i s nepřesnostmi v přihrávkách/.Posledních dvacet minut bohužel začali balóny nakopávat což s fotbalem nemělo nic společného.Do dalších utkání musíme zlepšit přesnost přihrávek a větší pohyb po celém hřišti.

Střelci branek: Marek Jakub 2x,Vodička Petr,Štindl Vojtěch,Losenický Vojtěch.