<A tým> TJ JAROMĚŘICE n.R. - FC CHOTĚBOŘ 1:2 (1:1)

ŽK: 8:4

ČK: 0:0

TJ JAROMĚŘICE n.R.: Rousek - Z. Karásek, Matoušek (56. D. Karásek), Kopeček, Urbánek - Kunst (62. Kalay), Novotný (74. Macháček), Hrobař, Křivánek - Neumann, Rygl

FC CHOTĚBOŘ: Vykoukal - Somerauer Marek (74. Pospíšil), , Čáp, Hromádka, Hlaváček Jan - Filipský, Dvořák, Martin Somerauer, Bělovský (90. R. Odvářka),- M. Odvářka, Kaplan (81. Koutný),

Utkání ovlivnil brzký gól. Ve 3. minutě uplatnil důraz hostující útočník proti stínujícímu Zbyňku Karáskovi, který pak upadl na brankáře Rouska, a Bělovský ze 14 metrů uklidil míč do sítě. Domácí se dlouho nemohli vzpamatovat. Až postupem času nevyužil dvě šance Neumann, který se ale dočkal a gólem do šatny srovnal. Po rohu se míč dostal k Urbánkovi, který jej vrátil do vápna, a domácí útočník trefil hlavou šibenici 1:1. Jaroměřice do druhého poločasu nastoupily s cílem vývoj otočit, ale šance nedůrazného Rygla zůstala nevyužitá, trefil jen brankáře Vykoukala. Chotěboř v 56. minutě zahrávala z půlky přímý kop a obrana zaspala. Bělovský pak volejem přehodil Rouska 1:2. Tým z Brodska od této chvíle bránil výsledek. Hra se pak přiostřila a v nervózním závěru Kalay zbytečně fauloval ve vápně. Penaltu však Rousek Kaplanovi zlikvidoval. Domácí si už šanci nevytvořili.