<A tým> SK MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - FC CHOTĚBOŘ 1:0 (0:0)

26.08.2014 11:13

Branky: 59' Busta

Rozhodčí: Straka - Jahoda, Petr Tomášek (Bobek)

Diváci: 90

ŽK: 0:3

ČK: 0:0


SK Moravské Budějovice: Klouda - Novotný, Busta, Procházka, Stehlík - M.Svoboda (72' A. Svoboda), Benda (46' Švanda), Kopeček, Dušek - Šplíchal, Kyzlink (90' Kabashaj)

FC Chotěboř: Vykoukal - Marek Somerauer, Filipský, Hromádka, Fiala (63' Ondráček) - Bělovský, Koutný (71' Odvářka R.), Dvořák, Kaplan, Čáp - Somerauer Martin


V prvním poločase si hráči moc šancí nevytvořili, a když už, tak to bylo po standardních situacích. Po čtvrthodině hry kopal roh Kyzlink a hlavička M. Svobody šla těsně vedle tyče. Další šance byly k vidění až v závěru poločasu. Lob Martina Somerauera šel nad bránu, chybu domácí obrany hasil na poslední chvíli odkopem na roh Busta a následná hlavička Filipského po rohu skončila v náručí Kloudy.
Druhý poločas zahájili aktivněji domácí a dočkali se i branky. Po střele Kyzlinka z hranice velkého vápna následoval rohový kop, který Kyzlink poslal přesně na hlavu Busty - 1:0. O chvíli později, po dalším rohu Kyzlinka, hlavičkoval pod břevno Kopeček, ale Vykoukal byl na místě. Snaha hostí o vstřelení branky končila na dobře organizované obraně domácích, kde dnes hrál prim mladík Procházka. V závěru utkání měli ještě šance domácí A. Svoboda a Kyzlink. Jejich střely však nebyly přesné.


Trenér Josef Soural: "Klasické utkání s Moravskými Budějovicemi. V poli celkem vyrovnané a téměř vždy ho rozhodne jedna standardní situace. I přesto, že jsme na to hráče upozorňovali, věnovali jsme se tomu na tréninku, tak jsme dopadli jak jsme dopadli. My si momentálně nemůžeme dovolit zbytečně inkasovat, protože naše hra směrem dopředu je impotentní. K tomu všemu nám vypadli dva ofenzivní hráči (Hanousek -trest za vyloučení, M.Odvářka-dovolená?!) Spadli jsme do toho sami a taky z toho musíme společně ven. Zbývá nám už jen poctivý výkon a bojovnost."

Trenér Petr Kylíšek: ""