<A tým> FC Žďas Žďár n.S. - FC Chotěboř 3:0 (1:0)

22.02.2015 09:52

Branky: 34. P. Ločárek, 72. Bureš, 83. Russ

Rozhodčí: Šula

ŽK: 1:0

ČK: 0

 

FC Žďas Žďár n.S.: Pinkava (46. Hajný) - P. Ločárek, Veselý, Turek, T. Ločárek - Doležal, Machala (46. Němec) - Bureš, Mašek (46. Jurnečka), Nedvěd (60. Russ) - Filippi (46. Jun).

FC Chotěboř: Chalupa (46' Dobrovolný) - Bělovský, Hromádka, Odvářka R. - Hanousek, Somerauer Martin, Ondráček, Hlaváček Jiří - Kaplan, Koutný - Šimoňák

 

Ke čtvrtému přípravnému utkání tentokrát zajeli chotěbořští fotbalisté do nedalékého divizního Žďáru n.S.. Domácí byli od úvodního hvizdu sebevědomější a určovali ráz hry. Hostující tým se snažil domácím konkurovat, ale rozdíl třídy byl přeci jen většinou vidět. Fotbalisté Žďáru si, ale v koncovce počínalli ležérně, takže skóre se měnilo v první půli jen po hrubici brankáře Chalupy. Ve druhém dějství domácí ke konci utkání přidali další dvě pěkné branky a zaslouženě zvítězili.

 

Trenér Josef Soural: "Tentokrát nám konfrontace s celkem z vyšší soutěže moc přínosného nedala. Museli jsme trochu improvizovat v sestavě (chřipky a několik zranění náš počet značně zredukoval) a také jsme je odehráli de facto v 11 hráčích. Z tohoto pohledu to účel přípravného utkání nesplnilo, ale na druhou stranu jsme se dostali do složitějších situací a mohli jsme sledovat i charakterové vlastnosti některých hráčů. Nyní nás ještě čeká poslední divizní soupeř (FC Slovan HB), a tak doufám, že se dáme zdravotně do pořádku a závěrečnou třetinu přípravy absolvujeme kompletní."