<A tými> FC Chotěboř - SFK Vrchovina 0:5 (0:2)

12.02.2015 10:00
FC Chotěboř - SFK VRCHOVINA  0:5  (0:2) branky:  2x Šmída M., Skalník M., Žák, Michal
Sestava v 1.pol Šmída P.- Drdla, Dvořáček, Smetana L., Zich, Kolařík, Sodomka Rosťa, Skalník K., Sodomka Pavel, Skalník M. Žák, Střídali: Michal, Trojánek, Bača, Šmída M.
Hrálo se na výtečném terénu nové UMT 3.generace. Již v 1.pol. jsme si vytvořili několik šancí, domácí tým podržel jejich gólman. V 2.poločase přišla na hřiště větší zkušenost a výsledek je vcelku jednoznačný a zároveň k soupeři milosrdný.


Více zde: https://sfk-vrchovina.webnode.cz/muzi-a/vysledky-komentare/

Branky: 2x Šmída M., Skalník M., Žák, Michal

Rozhodčí: Niederle - Krulík, Odvářka

Diváků: 20

ŽK: 1:1

ČK: 0

 

FC Chotěboř: Vykoukal (46' Chalupa) - Somerauer Marek (46' Kodým), Filipský, Hromádka, Fiala (46' Jan Hlaváček) - Pfeffer (46' Hlaváček Jiří), Kaplan (60' Šimoňák), Ondráček, Bělovský - Hanousek, Tůma (46' Odvářka R.)

 

SFK Vrchovina: Šmída P. - Drdla, Dvořáček, Smetana L., Zich - Kolařík, Sodomka R., Skalník K., Sodomka P. - Skalník M., Žák (Michal, Trojánek, Bača, Šmída M.)

 

Přípravné utkání s divizní Vrchovinou splnilo účel. Chotěbořští narazili na soupeře, kterého v mistrovské soutěži určitě nepotkají a vyzkoušeli si fotbal o úroveň výš. Hosté dominovali v kombinaci i pohybu, a tak si domácí slušně zaběhali, ale k ohrožení soupeřovy branky se kloudně nedostali. Zápas ukázal všechny nedostatky domácího týmu a je jen na hráčích a trenérech co si z něj odnesou.

 

Trenér Josef Soural: "Dobrá prověrka našich možností se soupeřem, který bude určitě útočit na špici divize. Hosté si zahráli kombinační, běhavý fotbal a my jsme se snažili jim být soupeřem. V určitých fázích se nám to dařilo jen ztuha. Výsledek i průběh je jednoznačný. Branku soupeře jsme prakticky vážně neohrozili. Nyní již zúžíme kádr a já věřím, že vybraní hráči budou dál poctivě makat na tom, aby se zlepšovali."