1.4.2018 - AFC Humpolec - FC Chotěboř 1:2 (0:0)

STŘELCI: 36. Koten Patrik - 50. Nedbal Aleš, 67. Mrtka Radek

1.5.2018 - TJ Slovan Kamenice nad Lipou - FC Chotěboř 0:1 (0:1)

23.5.2018 - TJ Sokol Bedřichov - FC Chotěboř 0:2 (0:0)

STŘELCI: 48. Filip Hynek , 52. Mrtka Radek

FINÁLE

Polná - 6.6.2018

SFK Vrchovina - FC Chotěboř  0:7 (0:1)

STŘELCI: 4. Filip Hynek , 42. Filip Hynek , 36. Císař Matěj, 43. Císař Matěj, 53. Mrtka Radek, 60. Hanuliak Ondřej, 68. Gregor Tomáš

Krajský přebor starší žáci - jaro 2018 souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/04c817be-a6c6-4c5b-91dc-97b191ab4408

9.6.2018 - FC Chotěboř - TJ Bedřichov 2:0 (0:0)

STŘELCI: 39. Nedbal Aleš, 42. Křivský Aleš

3.6.2018 - SFK Vrchovina - FC Chotěboř 2:3 (2:1)

STŘELCI: 10. Červenka Roman, 22. Dobrovolný Tadeáš - 23. Nedbal Aleš, 59. Filip Hynek , 68. Filip Hynek

26.5.2018 - FC Chotěboř - FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:1 (1:1)

STŘELCI: 35. Jindra Jan - 22. Novotný David

12.5.2018 - SK Pernštej Nedvědice - FC Chotěboř 0:2 (0:1)

STŘELCI: 19. Nedbal Aleš, 66. Filip Hynek

8.5.2018 - HFK Třebíč - FC Chotěboř 4:3 (1:2)

STŘELCI: 4. Přikryl Roman, 43. Přikryl Roman, 49. Svoboda Zbyněk, 69. Svoboda Zbyněk - 5. Filip Hynek , 32. Nedbal Aleš, 51. Nedbal Aleš

5.5.2018 - TJ Sokol Bedřichov - FC Chotěboř 0:2 (0:0)

STŘELCI: 44. Hanuliak Ondřej, 70. Hanuliak Ondřej

28.4.2018 - FC Chotěboř - SFK Vrchovina 1:2 (1:2)

STŘELCI: 35. Nedbal Aleš - 7. Červenka Roman, 10. Pulkrábek Martin

22.4.2018 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Chotěboř  3:1 (3:1)

STŘELCI: 3. Krejčí Lukáš, 13. Novotný David, 35. Gregar Daniel (pen.) - 20. Nedbal Aleš

14.4.2018 - FC Chotěboř - HFK Třebíč 7:1 (4:0)

Střelci: 8. Filip Hynek , 14. Nedbal Aleš, 21. Nedbal Aleš, 28. Zvolánek Štěpán, 36. Nedbal Aleš, 45. Filip Hynek , 53. Kruntorád Antonín - 66. Bulíček Adam

7.4.2018 - FC Chotěboř - SK Pernštejn Nedvědice 5:0 (1:0)

Střelci: 3. Filip Hynek , 40. Fiedler Jiří, 61. Nedbal Aleš, 69. Nedbal Aleš, 70. Gregor Tomáš

Krajský přebor starší žáci - podzim 2017

28.10.2017 - FC Chotěboř - HFK Třebíč 1:4 (0:1)

Střelci: 70. Gregor Tomáš - 15. Přikryl Roman, 54. Janoušek Adam, 57. Přikryl Roman, 59. Dufek Milan

21.10.2017FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Chotěboř 3:0 (3:0)

14.10.2017 - FC Chotěboř - FK Humpolec 3:1 (0:0)

STŘELCI: 47. Hanuliak Ondřej, 62. Hanuliak Ondřej, 64. Nedbal Aleš - 38. Koten Patrik

7.10.2017 - TJ Slavoj Polná - FC Chotěboř  1:3 (1:2)

STŘELCI: 29. Lokvenc Jakub - 17. Filip Hynek , 19. Klement Vilém, 52. Císař Matěj

4.10.2017 - FC Chotěboř - MFK Chrudim U14 3:3 (1:3)

V tomto přípravném utkání jsme si domluvili zápas z celkem MFK Chrudim ročník 2004. My jsme nastoupili s šesti hráči ročník 2003 a zbytek roč.2004,tak jak to máme u nás v KP dané. Začátek zápasu nám vyšel a prvních 12 minut bylo celkem z naší strany velmi solidní a tuto aktivitu jsme podpořili brankou Ondry Hanuliaka na 1:0. Pak převzal otěže utkání hostující celek, který nás začal přehrávat v reakční rychlosti, pohybem bez míče, kombinací a až do konce poločasu byla MFK lepším celkem, který otočil stav na poločasových 1:3.Do druhé půle jsme vstoupili velice aktivně a během pár minut jsme stav zápasu srovnali na 3:3.Řekl bych, že do 56 minuty jsme byli velice aktivní a důrazný a soupeři jsme toho moc nedovolili. Poté se hra vyrovnala, ale ani jeden celek již neskóroval a tak zápas skončil remízou 3:3.Jsem moc rád, že jsme se mohli utkat se silným protivníkem, který naše kluky donutil a ukázal, na čem musíme dále pracovat. Takové utkání se budeme snažit domlouvat častěji a děkuji soupeři za předvedenou hru.

Sestava: Fiala,Ptáček,Špitálník - Šrámek,Fiedler,Gregor,Málek,Hutař - Mrtka R.,Filip,Jindra,Mrtka D.,Císař,Klement - Hanuliak,Nedbal,Mrkvička,Křivský

Střelci: Hanuliak 2x,Nedbal

30.9.2017 - FC Chotěboř - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 10:0 (5:0)

STŘELCI: 1. Klement Vilém, 53. Klement Vilém, 5. Hanuliak Ondřej, 19. Nedbal Aleš, 42. Nedbal Aleš, 24. Mrtka Radek, 35. Křivský Aleš, 48. Šrámek Michal, 51. Filip Hynek , 69. Filip Hynek

24.9.2017 - FK Pelhřimov - FC Chotěboř 1:3 (0:1)

STŘELCI: 64. Vanhasselle Lucas Anthony - 13. Klement Vilém, 43. Hanuliak Ondřej (pen.), 63. Hanuliak Ondřej

16.9.2017 - FC Chotěboř - TJ Bedřichov 3:0 (0:0)

STŘELCI: 39. Nedbal Aleš, 55. Hanuliak Ondřej, 70. Hanuliak Ondřej

9.9.2017 - SK Bystřice nad Pernštejnem - FC Chotěboř 1:5 (1:2)

STŘELCI: 35. Vařejka Kamil - 6. Filip Hynek , 10. Klement Vilém, 39. Hanuliak Ondřej, 59. Hanuliak Ondřej, 69. Klement Vilém

2.9.2017 - SK Pernštej Nedvědice - FC Chotěboř 1:4 (1:3)

STŘELCI: 13. Kolbábek Tomáš - 2. Klement Vilém, 8. Nedbal Aleš, 10. Nedbal Aleš, 38. Hanuliak Ondřej

26.8.2017 - FC Chotěboř - SFK Vrchovina 9:2 (4:1)

STŘELCI: 15. Mrtka Radek, 23. Hanuliak Ondřej, 28. Hanuliak Ondřej, 35. Filip Hynek (pen.), 41. Císař Matěj, 53. Klement Vilém, 58. Hanuliak Ondřej, 61. Mrtka Radek, 68. Nedbal Aleš - 5. Červenka Roman, 43. Mička Jiří

20.8.2017 - FC Velké Meziříčí - FC Chotěboř 2:2 (1:0)

STŘELCI: 17. Švejda Petr, 50. Švejda Petr - 40. Filip Hynek (pen.), 54. Hanuliak Ondřej

Sezóna 2016/2017

20.5.2016 - FC Chotěboř - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou  7:3 (3:1)

góly - Hanuliak Ondřej-2x,Fiedler Jiří 2x,Mrtka Radek,Klement Vilém,Marek Jakub

14.5.2016 - TJ Slavoj Třešť - FC Chotěboř 1:2 (0:1)

góly - Hanuliak Ondřej-2x

6.5.2017  - SK Pernštejn Nedvědice - FC Chotěboř 1:0 (1:0)

29.4.2017 - FC Chotěboř - FC Velké Meziříčí 0:1 (0:1)

22.4.2017 - FC Chotěboř - TJ Bedřichov 3:1 (1:0)

góly - Fiedler Jiří,Vrána David,Mrtka Radek

8.4.2017 - FC Chotěboř - TJ Slavoj Třešť 2:1 (2:0)

góly - Fiedler Jiří,Mrtka Radek

9.10.2016 - SFK Vrchovina - FC Chotěboř 4:0 (3:0)

1.10.2016 - FC Chotěboř - FK Humpolec 1:4 (1:1)

góly - Hanuliak Ondřej

18.9.2016 - TJ Slavoj Třešť - FC Chotěboř 0:3 (0:1)

góly - Hanuliak Ondřej-2x,Smutný Adam

10.9.2016 - FC Chotěboř - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou  3:1 (1:0)

góly - Nedbal Aleš,Vrána David,Muzikář David

3.9.2016 - TJ Bedřichov - FC Chotěboř 3:1 (1:0)

27.8.2016 - FC Chotěboř - SK Pernštejn Nedvědice 2:1 (1:0)

góly - Hanuliak Ondřej-2x

21.8.2016 - HFK Třebíč - FC Chotěboř 8:1 (6:1)

V tomto zápase byl domácí celek lepším týmem.Začátek zápasu vyšel nám po pěkné akci Ondry Hanuliaka,ale pak otěže zápasu vzali domácí do svých rukou a poločas skončil 6:1 pro domácí.Ve druhé půli jsme se zvedli a kluci odehráli mnohem lepší pasáž.Lechkým hendikepem byl pro nás věkový rozdíl,poněvadž jsme zde odehráli zápas  většinovým poměrem ročníku 2002 proti 2003 a to bylo klíčové pro vývoj zápasu.Tudíž nevěšme hlavu a s chutí do další činnosti.

Sestava: Horák Daniel - Vodrážka Vojtěch,Marek Jakub,Šrámek Michal,Mrtka Radek - Hynek Filip,Vrána David,Klement Vilém,Mrtka Daniel,Gregor Tomáš - Hanuliak Ondřej,Smutný Adam,Nedbal Aleš,Ptáček Matyáš

Góly:Hanuliak Ondřej

6.8.2016 - FC Hlinsko - FC Chotěboř 0:2 (0:1)

Sezóna 2015/2016

11.6.2016  - FC Chotěboř - SFK Vrchovina   1:1 (1:0)

góly - Vepřovský Vojtěch

4.6.2016 - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - FC Chotěboř  2:5 (1:4)

góly - Rychlý Michal 2x,Vrána David 2x,Vepřovský Vojtěch

28.5.2016 - FC Chotěboř - HFK TŘEBÍČ  2:2 (2:1)

góly - Hanuliak Ondřej,Rychlý Michal

21.5.2016 - FK Pelhřimov - FC Chotěboř 1:0 (0:0)

15.5.2016 - TJ Slavoj Třešť - FC Chotěboř 1:4 (1:0)

góly - Rychlý Michal 2x,Filip Hynek,Marek Jakub

7.5.2016 - FC Chotěboř - SK Pernštejn Nedvědice 3:3 (2:0)

góly - Vepřovský Vojtěch-2x,Hanuliak Ondřej

1.5.2016 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Chotěboř 7:2 (3:0)

góly - Vepřovský Vojtěch,Rychlý Michal

24.4.2016 - FC Chotěboř - TJ Bedřichov 1:4 (1:2)

góly - Pešek Tomáš

16.4.2016 - TJ Slavoj Polná - FC Chotěboř  2:1 (1:1)

góly -  Vrána David

9.4.2016 - FC Chotěboř - FK Humpolec 0:3 (0:2)

3.4.2016 - SK Huhtamaki Okříšky - FC Chotěboř 1:1 (0:0)

góly -  Hanuliak Ondřej

28.10.2015 - FC Chotěboř - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou  10:2 (3:0)

góly - Vepřovský Vojtěch-4x,Rychlý Michal-2x,Fousek Martin,Gregor Lukáš,Bílý Dominik,Bělovský Michal

17.10.2015 - HFK TŘEBÍČ - FC Chotěboř  2:3 (0:3)