Rozpis zápasů

Plán přípravy

2018S

3.10.2018 - FC Chotěboř - MFK Chrudim U15 2:4 (0:2)
V tomto přípravném utkání jsme si domluvili zápas z celkem MFK Chrudim ročník 2004. My jsme nastoupili s pěti hráči ročník 2003 a zbytek roč.2004. Hrálo se 2 x 40 minut V prvním poločase nás hned ovlivnil zbytečný brzký vlastní gól.Kluci se snažili o vysunutý presink s ohledem získat co nejdříve balón.V některých situacích se nám pár věcí povedlo,ale přeci jen soupeř byl více na balonu a v tomto dějství byla Chrudim lepším týmem.Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a bylo k vidění spousta povedených kombinací včetně pár konstruktivních vyjetí od naší branky směr k soupeři.Měli jsme zde dosti příležitostí jak vývoj zápasu otočit v náš prospěch,ale finální zakončení nebylo z naší strany kvalitní.Řekl bych, že do 70 minuty jsme byli velice aktivní a důrazný a soupeři jsme toho moc nedovolili.Jsem moc rád, že jsme se mohli utkat se silným protivníkem, který naše kluky donutil a ukázal, na čem musíme dále pracovat. Takové utkání se budeme snažit domlouvat častěji a děkuji soupeři za předvedenou hru.
Sestava: Ptáček,Špitálník - Šrámek,Fiedler,Gregor,Málek,Šťastný,Hutař - Mrtka ,Filip,Jindra,Císař,Klement - Hanuliak,Nedbal,Křivský,Nedbal

25.3. -   SK Přibyslav ml./st - doma

Turnaj Třebíč 9.6. - 11.6. - ročník 2004/05 - 1 tým a ročník 2003/04 - 1 tým - ubytování stany